Спортивні здобутки курсантів та студентів універси...

Спортивні здобутки курсантів та студентів університету

Ректор ОДУВС полковник поліції Дмитро ШВЕЦЬ відзначив спортивні здобутки курсантів та студентів університету.

Так, за здобуту перемогу на Командному чемпіонаті міста Миколаїв з легкої атлетики серед молоді та дорослих нагороджена студентка 2-го курсу інституту права та безпеки Яна ЖУРАКІВСЬКА, яка посіла 1-ші місця на дистанції 200 та 300 метрів серед жінок.

Також нагороду отримав курсант 2-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Володимир ПЕРЕСУНЬКО, який на чемпіонаті ФСТ «Динамо» України (біг за неолімпійською програмою) серед збірних команд ЗВО, що належать до сфери управління МВС, в особистій першості серед чоловіків на дистанції 3000 метрів посів 1-ше місце.

Команду університету на змаганнях представляли:

- рядові поліції Аріна СПІВАК та Владислав КАРПЕНКО, курсанти факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції;

- рядові поліції Володимир ЗЕНЧЕНКО та Сергій ЛІСНІЧЕНКО, курсанти Херсонського факультету.

Вітаємо наших спортсменів!