Спортивні досягнення курсантів університету...

Спортивні досягнення курсантів університету

Під час ранкового шикування ректор Одеського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Дмитро Швець відзначив спортивні здобутки курсантів вишу.

Так, за зайняте 1-ше місце з бігу на 1 милю на Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики «Фестиваль бігу – 2023» пам’яті Олександра Калантаєвського, які проходили 21 грудня у м. Львів, нагороджений курсант 2-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Володимир Пересунько.

Також нагороди отримали переможці та призери змагань на першість Одеського державного університету внутрішніх справ з гирьового спорту серед факультетів, які відбулись 23 грудня у спортивній залі вишу.

Очільник вишу привітав особовий склад з Різдвом Христовим, побажав миру, добра і довгоочікуваної Перемоги нашій Україні!