Спорт як інструмент реабілітації та соціальної інт...

Спорт як інструмент реабілітації та соціальної інтеграції ветеранів війни

Днями, в рамках реалізації заходів, спрямованих на соціалізацію та реабілітацію поранених, ветеранів війни через заняття спортом, ректор ОДУВС Дмитро Швець та начальник Клінічного санаторію «Аркадія» ДПСУ Олена Футрук уклали меморандум про співпрацю.

Основним змістом документу є визначення напрямків взаємодії щодо посилення розвитку ветеранського спорту та можливостей надання реабілітаційних практик, в тому числі на базі ОДУВС.

Реалізуючи основні положення меморандуму, 15 червня в університеті проведено товариські зустрічі з ігрових видів спорту (баскетбол, волейбол) між командами ветеранів війни, які перебувають на реабілітації в Клінічному санаторії, та слухачами ОЦППП «Академія поліції», курсантами і студентами ОДУВС.

Означений захід засвідчив, що спільна спортивна гра об'єднує людей, створюючи атмосферу єднання та взаємної підтримки. Учасники були занурені в процес, спостерігалось справжнє задоволення від командної роботи, взаємодопомоги та досягнення спільної мети.