Спогади про Революцію Гідності: патріотичні зустрі...

Спогади про Революцію Гідності: патріотичні зустрічі з курсантами університету

Спогадами про Революцію Гідності та Свободи, події 2013 року поділилась з курсантами ОДУВС Михайленко Наталія, директор Одеського обласного центру патріотичного виховання та організації дозвілля дітей і молоді.

Розмова з учасниками зустрічі була присвячена темам щодо політичних та суспільних змін в Україні з 30 листопада 2013 року до лютого 2014 року, викликаних протестом громадян України проти протиправного розгону мирної акції студентів та громадських активістів, яка розпочалася 21 листопада 2013 року як спротив проти відходу політичного керівництва країни від законодавчо-закріпленого курсу на Європейську інтеграцію та подальшою відмовою від цього курсу.

Наші курсанти

Одною з головних причин протестів стало небажання народу України миритись із перетворенням країни на одну з колоній росії.

Колективи ОДУВС і Одеського обласного центру патріотичного виховання та організації дозвілля дітей і молоді залишаються надійними ефективними партнерами у справі утвердження української національної ідентичності.

Наші курсанти