Налагодження співпраці ОДУВС з Центром інформації ...

Налагодження співпраці ОДУВС з Центром інформації і документації НАТО в Києві

Міжнародне співробітництво як невід'ємна складова діяльності Одеського державного університету внутрішніх справ, збагачує діяльність вишу, розширює сферу інтересів та практичних результатів у науці

Інтеграція у європейську і світову освітню систему, і навіть підготовка фахівців світового рівня є визначальними чинниками для освітніх установ під час встановлення міжнародних контактів, організації та розвитку різнобічного співробітництва із зарубіжними партнерами й вона не відбувається сепаровано від існуючого вектору державної політики в цілому.

Одним із пріоритетних напрямів державної політики сьогодні є поглиблення інтеграції України з НАТО та ЄС, саме тому питання утворення та еволюції НАТО в процесі її існування, сутності, природи, структури та основних принципів діяльності НАТО, перспектив та наслідків сучасних відносин країн-членів НАТО та місця в них України тощо, є актуальними для вивчення майбутніми правоохоронцями нашої держави. Беручи цей факт до уваги Одеський державний університет внутрішніх справ зацікавлений у налагодженні контактів з Центром інформації і документації НАТО.

Так, 17 липня ректор Одеського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Дмитро ШВЕЦЬ був присутній на онлайн-зустрічі з народним депутатом України Олексієм Леоновим та керівницею проєктів Центру інформації і документації НАТО в Києві Світланою РОТАЄНКО.

Під час зустрічі обговорювалися питання співпраці Одеського державного університету внутрішніх справ з Центром інформації і документації НАТО в Києві в форматі проведення лекцій, вебінарів для здобувачів вищої освіти, розробки навчальних програм до проведення конференцій та круглих столів, присвячених НАТО та/або відносинам Україна НАТО та інші шляхи поглиблення взаємовідносин і співпраці між Україною і Північноатлантичним альянсом в Одеському регіоні.

В ході зустрічі ректор наголосив на важливості співпраці Одеського державного університету внутрішніх справ з Центром інформації і документації НАТО та підписання меморандуму про співпрацю.