Speaking Club за участі радницітренерки з питань к...

Speaking Club за участі радницітренерки з питань кримінальних розслідувань Консультативної місії Європейського Союзу

В ОДУВС відбувся черговий Speaking Club за участі представниці Консультативної місії Європейського Союзу Desiree Hufnagl, радниці/тренерки з питань кримінальних розслідувань, яка розповіла про особливості Кримінального кодексу Австрії.

Професорка кафедри адміністративної діяльності поліції Олена Ковальова та викладачка кафедри мовної підготовки Ольга Чичян провели інтерактив, під час якого учасники могли проголосувати за систему підготовки поліцейських, яка їм більше до вподоби.

Присутні активно вирішували квіз, який був підготовлений гостею.

Здобувачі вищої освіти університету обговорили різницю між Кримінальним кодексом України та Австрії, види злочинів та відмінності у покараннях за ці злочини, перші дії поліцейських у різних випадках, права та обов’язки поліцейських під час проведення операцій.

Курсанти та студенти, які надали найбільше правильних відповідей, отримали памʼятні призи.