Speaking Club за участі представниць Консультативної місії Європейського Союзу
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_sshhmuk_97b6ceb4c7.jpg&w=2048&q=100)
В умовах повітряної тривоги, в тимчасовому укритті, 21 грудня відбувся Speaking Club за участі представниць Консультативної місії Європейського Союзу: Desiree Hufnagl, радниці/тренерки з питань кримінальних розслідувань; Georgina Magnussen, радниці/тренерки з питань взаємодії поліції з громадою, які розповіли про особливості реагування поліцейських на випадки домашнього насильства в Данії та Австрії.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_88d5a49cee.jpg)
Перед презентацією гостей професорка кафедри адміністративної діяльності поліції Олена Ковальова та викладачка кафедри мовної підготовки Ольга Чичян провели інтерактив щодо форм та проявів домашнього насильства відповідно до національного законодавства України.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_34503830b7.jpg)
За підсумками обміну досвідом дійшли висновку, що виклики, які стоять перед поліцейськими під час реагування на випадки домашнього насильства, дуже схожі в різних країнах.
По закінченню заходу і відбою повітряної тривоги гостям було продемонстровано спеціалізований навчальний полігон «Інтерактивна класна кімната», а також досягнуто домовленості про подальші заходи.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_713521ee42.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_0e8e6858ea.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_248f3556a8.jpg)