Speaking Club за участі представниць Консультативн...
Speaking Club за участі представниць Консультативної місії Європейського Союзу
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_0f0ba156c2.jpg&w=2048&q=100)
В ОДУВС відбувся Speaking Club за участі представниць Консультативної місії Європейського Союзу: Desiree Hufnagl, радниці/тренерки з питань кримінальних розслідувань, та Georgina Magnussen, радниці/тренерки з питань взаємодії поліції з громадою.
Спікерки розповіли про особливості реагування поліцейських на випадки домашнього насильства в Данії та Австрії. Тема зустрічі стосувалася дій поліцейських при виїзді на місце злочину.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_be9283a2e9.jpg)
Професорка кафедри адміністративної діяльності поліції Олена Ковальова та викладачка кафедри мовної підготовки Ольга Чичян провели інтерактив на задану тему.
Гості представили реальні історії з їхньої практичної діяльності. Здобувачів особливо зацікавила справа, як саме за допомогою чеку з McDonald’s, який просто валявся в парку біля місця злочину, вдалося розкрити справу та затримати підозрюваного, який, як пізніше довели у суді, і був вбивцею.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_7524c5797c.jpg)
Досягнуто домовленості щодо щомісячного проведення подібних зустрічей.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_45fdce86ea.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_8094bbf1e6.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_be37fed414.jpg)
1020 січня, 2024
ЛІЦЕЇ МВС. Івано-Франківськ26 липня, 2024
Запрошуємо до вступу в ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання системи МВС України26 липня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ26 липня, 2024