Speaking Club за участі представниць КМЄС та курса...
Speaking Club за участі представниць КМЄС та курсантів Данського поліцейського коледжу
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_4ca40184a3.jpg&w=2048&q=100)
9 лютого в ОДУВС відбувся черговий Speaking Club за участі представниць КМЄС: Desiree Hufnagl, радниці/тренерки з питань кримінальних розслідувань, та Georgina Magnussen, радниці /тренерки з питань взаємодії поліції з громадою.
Спікерки розповіли про особливості підготовки поліцейських в Данії та Австрії.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_cc58678b08.jpg)
Професорка кафедри адміністративної діяльності поліції Олена Ковальова та викладачка кафедри мовної підготовки Ольга Чичян провели інтерактив, під час якого учасники могли проголосувати за систему підготовки поліцейських, яка їм більше до вподоби.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_2a5e2ae45a.jpg)
Курсанти, студенти та слухачі магістратури вишу поспілкувалися не тільки з гостями та ведучими Speaking Club, але й з курсантами Данського поліцейського коледжу.
Здобувачі вищої освіти університету обговорили з курсантами з Данії особливості підготовки поліцейських, зокрема нормативи фізичної підготовки, спеціалізовані навчальні полігони, гендерні підходи до підготовки поліцейських, побутові умови навчання тощо.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_37a8aba1ff.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_0ca81251e0.jpg)
1810 лютого, 2024
ЛІЦЕЇ МВС. Івано-Франківськ26 липня, 2024
Запрошуємо до вступу в ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання системи МВС України26 липня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ26 липня, 2024