Соціальний експеримент «Що обереш ти?», організова...
Соціальний експеримент «Що обереш ти?», організований ОДУВС спільно з КМЄС
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_3151576545.jpeg&w=2048&q=100)
Одеським державним університетом внутрішніх справ спільно з Консультативною Місією Європейського Союзу продовжується проведення соціального експерименту «Що обереш ти?»
Сьогодні, 2 грудня, соціальний експеримент було проведено в Центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Шевченка. Участь у заході взяли біля 100 мешканців м. Одеса.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_f49a71fa1f.jpeg)
Метою експерименту є визначення рівня толерантності населення до різних проявів домашнього насильства та насильства за ознакою статі, а також підвищення рівня небайдужості громадськості у даних випадках та обрання безпечних стратегій втручання у дані ситуації задля припинення випадків насильства та підтримки постраждалих осіб.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_e0a9ed956b.jpeg)
З нагоди Міжнародного дня боротьби з рабством курсанти університету, окрім проблематики домашнього насильства, ознайомили мешканців міста з правилами, які допоможуть не потрапити в ситуацію торгівлі людьми.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_2efd35be4a.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_763b2997eb.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_8c24c47e20.jpeg)
1302 грудня, 2023
ЛІЦЕЇ МВС. Івано-Франківськ26 липня, 2024
Запрошуємо до вступу в ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання системи МВС України26 липня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ26 липня, 2024