Соціальний експеримент «Що обереш ти?», організова...

Соціальний експеримент «Що обереш ти?», організований ОДУВС спільно з КМЄС

Одеським державним університетом внутрішніх справ спільно з Консультативною Місією Європейського Союзу продовжується проведення соціального експерименту «Що обереш ти?»

Сьогодні, 2 грудня, соціальний експеримент було проведено в Центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Шевченка. Участь у заході взяли біля 100 мешканців м. Одеса.

Зацікавлені мешканці міста з курсантами ОДУВС

Метою експерименту є визначення рівня толерантності населення до різних проявів домашнього насильства та насильства за ознакою статі, а також підвищення рівня небайдужості громадськості у даних випадках та обрання безпечних стратегій втручання у дані ситуації задля припинення випадків насильства та підтримки постраждалих осіб.

Зацікавлені мешканці міста з курсантами ОДУВС

З нагоди Міжнародного дня боротьби з рабством курсанти університету, окрім проблематики домашнього насильства, ознайомили мешканців міста з правилами, які  допоможуть не потрапити в ситуацію торгівлі людьми.