Серія практичних занять з студентами, направлених ...

Серія практичних занять з студентами, направлених на ознайомлення з особливостями документування воєнних злочинів

Викладачі кафедри не акцентують свою вагу виключно на курсантах, як майбутніх правоохоронцях

У контексті зазначеного, в період з 20 по 26 вересня 2023 року викладачі кафедри кримінального процесу та криміналістики на базі спеціальних навчальних полігонів Академії поліції ОДУВС було проведено серію практичних занять з студентами 3-х та 4-х курсів денної форми навчання за спеціальностями «Правоохоронна діяльність» та «Правознавство», направлених на ознайомлення з особливостями документування найрозповсюдженіших воєнних злочинів, які зустрічаються на деокупованих територіях. З цією метою з студентами було проведено не лише теоретичне заняття, але й за допомогою наявних криміналістичних полігонів напрацювання практичних навичок по проведенню оглядів місць подій, які стосуються воєнних злочинів.

Предметом особливої уваги була практична вправа щодо документування слідів ракетного обстрілу, дослідження місць масового поховання, пошук і фіксацію фактів порушення прав людини, які вчиняють російські військові відносно осіб, що опинилися у полоні ворожої сторони або представників цивільного населення, облаштовуючи катівні.

Науково-педагогічні працівники кафедри переконані, що поєднання навчально-наукової й практичної складової є невід’ємним елементом навчання й виховання курсантської та студентської молоді.

За результатами проведених занять студенти виявили бажання і в подальшому проводити заняття подібного формату.