Семінарське заняття з навчальної дисципліни «Негла...

Семінарське заняття з навчальної дисципліни «Негласні (слідчі) розшукові дії» за участю адвоката

Бінарне заняття – це нестандартна форма навчання з реалізації теоретичної та практичної складових.

Мета бінарного заняття – створити умови мотиваційного практичного застосування знань, навичок та вмінь, та надати майбутнім правоохоронцям побачити напрями практичного застосування теоретичних знань.

Для науково-педагогічних працівників, зокрема  кафедри кримінального процесу та криміналістики факультету підготовки фахівців для підрозділів органів досудового розслідування Одеського державного університету внутрішніх справ, бінарні заняття стали одним з основних засобів привнесення практичної складової до освітнього процесу. Таким чином теоретичні питання отримують практичні відповіді.

Курсанти 3-го курсу 302 взводу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції

Отже, 10.10.2023 році було проведено семінарське заняття з навчальної дисципліни «Негласні (слідчі) розшукові дії», яке проводив доцент кафедри кримінального процесу та криміналістики, кандидат юридичних наук, майор поліції Олена Марченко, курсантам 3-го курсу 302 взводом факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції, до якого долучилась адвокат Сметюх Вероніка Сергіївна.

Під час заняття були розглянуті питання особливостей організації та порядку  проведення окремих видів негласних слідчих (розшукових) дій в умовах воєнного стану, а також особливостей документування негласних(слідчих) розшукових дій.

Крім цього, майбутні оперативники отримали фахові відповіді на чисельні запитання.