Семінарське заняття з навчальної дисципліни «Негласні (слідчі) розшукові дії» за участю адвоката
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_c92c56246a.jpeg&w=2048&q=100)
Бінарне заняття – це нестандартна форма навчання з реалізації теоретичної та практичної складових.
Мета бінарного заняття – створити умови мотиваційного практичного застосування знань, навичок та вмінь, та надати майбутнім правоохоронцям побачити напрями практичного застосування теоретичних знань.
Для науково-педагогічних працівників, зокрема кафедри кримінального процесу та криміналістики факультету підготовки фахівців для підрозділів органів досудового розслідування Одеського державного університету внутрішніх справ, бінарні заняття стали одним з основних засобів привнесення практичної складової до освітнього процесу. Таким чином теоретичні питання отримують практичні відповіді.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_4fe991dfc5.jpeg)
Отже, 10.10.2023 році було проведено семінарське заняття з навчальної дисципліни «Негласні (слідчі) розшукові дії», яке проводив доцент кафедри кримінального процесу та криміналістики, кандидат юридичних наук, майор поліції Олена Марченко, курсантам 3-го курсу 302 взводом факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції, до якого долучилась адвокат Сметюх Вероніка Сергіївна.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_055fb089a1.jpeg)
Під час заняття були розглянуті питання особливостей організації та порядку проведення окремих видів негласних слідчих (розшукових) дій в умовах воєнного стану, а також особливостей документування негласних(слідчих) розшукових дій.
Крім цього, майбутні оперативники отримали фахові відповіді на чисельні запитання.