Семінарське заняття з навчальної дисципліни «Актуа...

Семінарське заняття з навчальної дисципліни «Актуальні проблеми поліцейської діяльності»

Сьогодні, 13 лютого, доцент кафедри адміністративної діяльності поліції факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності, к.ю.н., доцент, майор поліції Анна СУХАРЄВА провела семінарське заняття з навчальної дисципліни «Актуальні проблеми поліцейської діяльності» зі здобувачами вищої освіти другого (магістерського) рівня, спеціальність 262 «Правоохоронна діяльність» заочної форми навчання.

В ході проведення семінарського заняття здобувачі освіти мали можливість особисто в навчальному полігоні «Кризова кімната дружня до дитини» та «Інтерактивна кімната для відпрацювання навичок реагування на випадки домашнього насильства»  застосувати отримані знання щодо прийомів, засобів та методів фото-, відеозйомки при проведенні опитування/допиту дитини, а також відпрацювання навичок проведення опитування/допиту дитини.

Здобувачі освіти ділилися власним досвідом щодо алгоритму дій працівника поліції на випадки домашнього насильства, визначали актуальні проблеми в поліцейській діяльності з цього напрямку, а також  акцентували увагу на необхідності володіння навичками проведення роботи з дітьми з використанням навчального полігону «Кризова кімната, дружня до дитини».