Розвиток співпраці в галузі медіації та вирішення ...
Розвиток співпраці в галузі медіації та вирішення конфліктів

В рамках візиту до ОДУВС представників Донецького державного університету внутрішніх справ, 17-19 січня проведено низку заходів, спрямованих на організацію співпраці університетів та КМЄС у сфері медіації та вирішення конфліктів.
Зокрема радник місії з питань управління людськими ресурсами Мартінс Толс відкрив координаційну зустріч, метою якої стала презентація та обговорення концепції діяльності Центрів медіації в закладах системи МВС.

Координатор Центру медіації ОДУВС Поліна Балтаджи представила досвід центру та можливі напрями співпраці.
Частиною зустрічі став практичний семінар з елементами симуляції кейсу вирішення конфлікту шляхом застосування медіації. В обговоренні взяли участь науково-педагогічні представники університету.

Результатом візиту стало поширення міжвузівських зв’язків, обмін досвідом та визначення пріоритетних напрямів співпраці.


1221 січня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ08 жовтня, 2025
Суддя поділився професійним досвідом зі студетами ОДУВС08 жовтня, 2025