Розвиток співпраці в галузі медіації та вирішення ...

Розвиток співпраці в галузі медіації та вирішення конфліктів

В рамках візиту до ОДУВС представників Донецького державного університету внутрішніх справ, 17-19 січня проведено низку заходів, спрямованих на організацію співпраці університетів та КМЄС у сфері медіації та вирішення конфліктів.

Зокрема радник місії з питань управління людськими ресурсами Мартінс Толс відкрив координаційну зустріч, метою якої стала презентація та обговорення концепції діяльності Центрів медіації в закладах системи МВС.

Координатор Центру медіації ОДУВС Поліна Балтаджи представила досвід центру та можливі напрями співпраці.

Частиною зустрічі став практичний семінар з елементами симуляції кейсу вирішення конфлікту шляхом застосування медіації. В обговоренні взяли участь науково-педагогічні представники університету.

Результатом візиту стало поширення міжвузівських зв’язків, обмін досвідом та визначення пріоритетних напрямів співпраці.