Розширене засідання Координаційної ради Наукового ...

Розширене засідання Координаційної ради Наукового товариства здобувачів вищої освіти та молодих вчених ОДУВС

Сьогодні, 13 березня, було проведено розширене засідання Координаційної ради Наукового товариства здобувачів вищої освіти та молодих вчених ОДУВС за темою: «Перспективні напрямки розвитку Наукового товариства здобувачів вищої освіти та молодих вчених ОДУВС у 2024 році».

Зі вступним словом до присутніх звернувся проректор університету доктор юридичних наук, професор полковник поліції Максим Корнієнко.

Під час засідання було обговорено наступні питання:

– Стан та шляхи удосконалення організаційної культури керівників та активу наукових гуртків стосовно оформлення звітної документації;

– Наукові та практичні аспекти інноваційних виховних проєктів ОДУВС;

– Шляхи розвитку інноваційної культури членів НТЗВОмВ на поточний 2024 рік;

– Шляхи удосконалення внутрішньої комунікації між суб’єктами управління та членами НТЗВОмВ в процесі організації НДР здобувачів вищої освіти на 2024 рік.

У роботі засідання взяли участь: начальниця відділу організації наукової роботи підполковник поліції Наталія Домброван; старша наукова співробітниця відділу організації наукової роботи Ольга Косаревська; завідувачка відділення соціально-гуманітарної роботи відділу кадрового забезпечення Зоя Дмитрук; завідувачка відділення підготовки студентів денної форми навчання інституту права та безпеки к.ю.н. Марина Клейман; керівники наукових гуртків та актив наукових гуртків.