Робочі зустрічі із керівництвом та вчителями закла...

Робочі зустрічі із керівництвом та вчителями закладів загальної середньої освіти м. Одеса

На виконання протоколу наради від 6 грудня 2023 року під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля про безпеку закладів освіти та рішення наради керівництва Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції України від 20 грудня 2023 року, в Одеському державному університеті внутрішніх справ у січні 2024 року заплановано проведення підвищення кваліфікації поліцейських поліції охорони із забезпечення безпеки в закладах освіти.

Науково-педагогічні працівники університету, які залучаються до проведення занять, провели робочі зустрічі із керівництвом та вчителями закладів загальної середньої освіти м. Одеса, на яких обговорили питання організації діяльності закладів освіти, зокрема, особливості комунікації з дітьми різного віку та психофізичного розвитку; запобігання та протидію домашньому насильству; попередження вживання дітьми алкогольних напоїв, тютюнових виробів, інших психотропних речовин; застосування камер спостереження для попередження булінгу, мобінгу та інших девіантних проявів антисоціальної поведінки; безпеку дітей на дорогах; безпеку роботи з інформацією; порядок надання домедичної допомоги; наявність та використання кнопки тривоги; пропускний режим на території закладу освіти; порядок допуску на територію закладу освіти; порядок дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.