Робоча зустріч з начальником Управління психологічного забезпечення МВС України Андрієм КОСТЮКОМ
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_6e4b99e601.jpg&w=2048&q=100)
Відбулась робоча зустріч між керівництвом ОДУВС, науково-педагогічним складом, працівниками відділень психологічного забезпечення, соціально-гуманітарної роботи ВКЗ та начальником Управління психологічного забезпечення МВС України Андрієм КОСТЮКОМ.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_731b253948.jpg)
Сторони обговорили питання щодо реалізації проєкту «Mental tutor», який передбачає створення окремої категорії психологів – «наставників з ментального здоров’я». Саме дана категорія фахівців зможе надавати професійну психологічну допомогу та координуватиме роботу з постраждалим контингентом. Також були розглянуті питання надання психологічної допомоги в екстремальних ситуаціях.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_11ec90f24a.jpg)
Важливим елементом відновлення ментального здоров’я громадян України при наданні психологічної допомоги в екстремальних умовах є застосування стандартизованих алгоритмів (протоколів).
Ректор ОДУВС Дмитро ШВЕЦЬ наголосив на необхідності створення робочої групи для розробки «Протоколів надання психологічної допомоги особам, які перебувають в складних (екстремальних) ситуаціях».
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_f9198ec970.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_bd7e1c35a0.jpg)