Робоча зустріч щодо покращення підготовки спортсме...

Робоча зустріч щодо покращення підготовки спортсменів в Одеському державному університеті внутрішніх справ

Сьогодні, 23 січня, т.в.о. завідувача кафедри тактико-спеціальної та спеціальної фізичної підготовки майором поліції Юрієм Коломійцем проведено профорієнтаційний захід – робочу зустріч з в.о. директора комунального закладу Одеської обласної школи вищої спортивної майстерності «Оліпієць» Каджиком Бабаджаняном та директором Одеської обласної спеціалізованої юнацької спортивної школи олімпійського резерву Анатолієм Мельниковим.

На зустрічі обговорювались актуальні питання та пропозиції щодо покращення підготовки спортсменів до змагань та залучення кращих спортсменів до вступу до Одеського державного університету внутрішніх справ.