Різдвяний концерт в Одеському державному університ...

Різдвяний концерт в Одеському державному університеті внутрішніх справ

Різдво Христове – одне з найважливіших свят, яке має багатовікові традиції. Цього року українці будуть святкувати його 25 грудня.

18 грудня відбувся концерт, на якому разом з курсантами ОДУВС поговорили про історію святкування Різдва, послухали та поспівали різдв’яних народно-обрядових пісень, що мають назву – колядки, поринули у невичерпне джерело народних традицій українського народу.

На сцені Одеського державного університету внутрішніх справ виступали колективи Одеського фахового коледжу мистецтв ім. К.Ф. Данькевича, Одеського обласного центру української культури.

– Дякуємо всім за сьогоднішню родинну зустріч напередодні Різдва Христового, зичимо, щоб всі українці відчували велич Різдвяного, родинного свята! Зичимо всім Миру та Перемоги! – зазначив у своїй промові ректор університету Дмитро Швець.