Різдвяна радість для маленьких сердець...

Різдвяна радість для маленьких сердець

У свято Різдва Христового, в межах проєкту “Дружня підтримка”, представники ОДУВС на чолі з ректором університету полковником поліції Дмитром Швецем відвідали установи, де лікуються або виховуються діти.

У цей важливий для всіх українців день нам, дорослим, необхідно діяти так, щоб збувалися добрі надії і світлі мрії, щоб чудове свято дарувало радість, щоб було більше сміху, щастя і позитиву у наших діточок.

Цікаві настільні ігри багатьох видів і форматів представники університету передали сьогодні діткам у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей Одеської міської ради Одеської області, у міській дитячій лікарні № 2 та у Будинку дитини № 3 “Сонечко”.

Дякуємо за партнерську взаємодію виробнику дитячих іграшок STRATEG.

Сьогодні лунали пісні і вірші, сяяли дитячі очі і всі відчували тепло щирих обійм… Тож нехай разом з добрим святом в життя маленьких українців впевнено крокує щастя, нехай все, що їх сердечка загадають, – неодмінно збудеться!