Різдвяна радість для маленьких сердець
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_496d426aa6.jpg&w=2048&q=100)
У свято Різдва Христового, в межах проєкту “Дружня підтримка”, представники ОДУВС на чолі з ректором університету полковником поліції Дмитром Швецем відвідали установи, де лікуються або виховуються діти.
У цей важливий для всіх українців день нам, дорослим, необхідно діяти так, щоб збувалися добрі надії і світлі мрії, щоб чудове свято дарувало радість, щоб було більше сміху, щастя і позитиву у наших діточок.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_7bf5bef12f.jpg)
Цікаві настільні ігри багатьох видів і форматів представники університету передали сьогодні діткам у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей Одеської міської ради Одеської області, у міській дитячій лікарні № 2 та у Будинку дитини № 3 “Сонечко”.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_5ce210c083.jpg)
Дякуємо за партнерську взаємодію виробнику дитячих іграшок STRATEG.
Сьогодні лунали пісні і вірші, сяяли дитячі очі і всі відчували тепло щирих обійм… Тож нехай разом з добрим святом в життя маленьких українців впевнено крокує щастя, нехай все, що їх сердечка загадають, – неодмінно збудеться!
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_0ceee8f6df.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_ffa7d54b0a.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_82c797038b.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F6_e69277dddc.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F7_def4adde90.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F8_6073cfcc12.jpg)