Ректор університету вручив нагороди переможцям спо...
Ректор університету вручив нагороди переможцям спортивних змагань
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_ee869d21d7.jpg&w=2048&q=100)
Під час ранкового шикування ректор Одеського державного університету внутрішніх справ полковник поліції Дмитро ШВЕЦЬ відзначив кращих спортсменів університету.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_7ec38f58af.jpg)
Так, команда ОДУВС нагороджена за перемогу у змаганнях з практичної стрільби з пістолета на кубок управління «Корпус оперативно-раптової дії» ГУНП в Одеській області.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_52528af4b1.jpg)
Разом з цим, команди факультетів вишу отримали дипломи переможців та призерів змагань на Кубок ректора університету з боротьби самбо та змагань з функціонального багатоборства на першість Одеського державного університету внутрішніх справ, які проходили цими вихідними.
Зичимо спортсменам подальших високих здобутків і перемог!
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_64b4bb3d1e.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_ff6705bc61.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_3a3f26a581.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F6_d0ce87eb8d.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F7_72aa592589.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F8_95e171f716.jpg)
318 грудня, 2023
ЛІЦЕЇ МВС. Івано-Франківськ26 липня, 2024
Запрошуємо до вступу в ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання системи МВС України26 липня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ26 липня, 2024