Ректор ОДУВС вручив нагороди кращим курсантам та с...

Ректор ОДУВС вручив нагороди кращим курсантам та студентам вишу

Ректор ОДУВС полковник поліції Дмитро Швець вручив нагороди кращим курсантам та студентам вишу.

За результатами першого етапу ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика дипломи отримали:

1 місце –  Кулик Нікіта, курсант факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності;

2 місце – Нестеровська Ольга, курсант ФПФППД;

3 місце – Камєнний Олександр, курсант факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції.

Нагороди вручає ректор ОДУВС, полковник Дмитро ШВЕЦЬ

За результатами першого етапу ХIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка дипломами нагороджені:

1 місце – Нестеровська Ольга;

2 місце – Юстинова Валерія, курсант факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування;

3 місце – Тилічко Вікторія, студентка Інституту права та безпеки.

Також ректор університету відзначив Ганну Мукан, Олега Прийму та Олександра Ощепкова, які здобули призові місця на Чемпіонаті світу з універсального бою, що проходив у м. Тбілісі.

Нагороди вручає ректор ОДУВС, полковник Дмитро ШВЕЦЬ