Ректор ОДУВС відзначив здобутки курсантів та студе...

Ректор ОДУВС відзначив здобутки курсантів та студентів університету

Під час шикування ректор ОДУВС полковник поліції Дмитро Швець нагородив переможців спортивних змагань, відзначив наукові досягнення та заохотив курсантів університету за сумлінне несення служби при забезпеченні публічної безпеки та порядку.

Так, за зразкову службу з охорони державного кордону України подяки отримали рядові поліції Кирило Скрипник, Максим Білий та Станіслав Макаров.

За зайняті призові місця на Чемпіонаті Світу з годзю-рю карате серед дорослих, юніорів, юнаків та молодших юнаків заохочений студент 1-го курсу спеціальності 081 «Право» інституту права та безпеки Дмитро Гончарук.

Також відзначені переможці конкурсу наукових робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ЗВО, що належать до сфери управління МВС України, курсанти ФПФОДР Анна Петренко та Дар’я Цюпка.