Реалізація проєкту «Офіцери служби освітньої безпеки» в ОДУВС
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_3f2e03f9a3.jpg&w=2048&q=100)
В межах реалізації проєкту «Офіцери служби освітньої безпеки», в ОДУВС слухачі підвищення кваліфікації поліцейських поліції охорони із забезпечення безпеки в закладах освіти успішно склали комплексний іспит.
Перед відбуттям на стажування в заклади освіти ректор університету полковник поліції Дмитро ШВЕЦЬ провів зустріч з поліцейськими.
Очільник вишу відмітив, що одним із ключових напрямків діяльності на сьогодні є підготовка персоналу для забезпечення безпеки в закладах освіти, що дозволить створити безпечне середовище для навчання дітей.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_550ca883a8.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_0418c09934.jpg)
Наразі на першому етапі діючі працівники поліції, які вже мають відповідний досвід, проходять підвищення кваліфікації у закладах вищої освіти системи МВС.
Ректор університету підкреслив, що проєкт реалізується за ініціативи керівництва держави за участі Міністерства освіти і науки України, Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції.
Його мета – захистити дітей у школах в умовах повномасштабної війни та створити безпекове середовище після війни.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_d9cc0db90c.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_364f4115f6.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_c2461d4858.jpg)