Реалізація проєкту «Офіцери служби освітньої безпе...

Реалізація проєкту «Офіцери служби освітньої безпеки» в ОДУВС

В межах реалізації проєкту «Офіцери служби освітньої безпеки», в ОДУВС слухачі підвищення кваліфікації поліцейських поліції охорони із забезпечення безпеки в закладах освіти успішно склали комплексний іспит.

Перед відбуттям на стажування в заклади освіти ректор університету полковник поліції Дмитро ШВЕЦЬ провів зустріч з поліцейськими.

Очільник вишу відмітив, що одним із ключових напрямків діяльності на сьогодні є підготовка персоналу для забезпечення безпеки в закладах освіти, що дозволить створити безпечне середовище для навчання дітей.

Наразі на першому етапі діючі працівники поліції, які вже мають відповідний досвід, проходять підвищення кваліфікації у закладах вищої освіти системи МВС.

Ректор університету підкреслив, що проєкт реалізується за ініціативи керівництва держави за участі Міністерства освіти і науки України, Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції.

Його мета – захистити дітей у школах в умовах повномасштабної війни та створити безпекове середовище після війни.