Реалізація проєкту “Дружня підтримка” зустріч з уч...

Реалізація проєкту “Дружня підтримка” зустріч з учнями Ліцею № 90 в ОДУВС

У межах реалізації проєкту МВС України “Дружня підтримка” в ОДУВС продовжується активна соціально-просвітницька та профорієнтаційна діяльність серед учнів закладів освіти регіону.

Сьогодні, з атмосферою зацікавленості та вмотивованого пізнання, відбулась зустріч у музеї історії університету з учнями Ліцею № 90 Одеської міської ради.

Учасники заходу проявили високу активність: було багато запитань і, звісно, відповідей.

Учні ліцею не перший раз відвідують університет. Зазначена робота спрямована, в тому числі, і на утворення куреня «Джура – Поліцейський» на базі цього закладу освіти.

Учасники зустрічі отримали подарунки: настільні ігри для організації дозвілля і розвитку, серед яких гра «Поліцейський на захисті правопорядку» (передані за сприяння МВС України) та ігри «СТРАТЕГ».

Віримо в наших дітей! Віримо в щасливе майбутнє України! Слава Україні! Героям Слава!