РАНКОВА ПРОБІЖКА ГАРНИЙ НАСТРІЙ І ЧУДОВА ФІЗИЧНА Ф...
РАНКОВА ПРОБІЖКА ГАРНИЙ НАСТРІЙ І ЧУДОВА ФІЗИЧНА ФОРМА
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_over_236ab228ca.jpg&w=2048&q=100)
Сьогоднішній недільний ранок курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ присвятили спорту і спільно з ректором університету Дмитром Швецем взяли участь у традиційному забігу Трасою здоров’я.
Для поліцейського надзвичайно важлива відмінна фізична підготовка, яка сприяє розвитку витривалості, здатності швидко реагувати та приймати рішення відповідно до умов, що постійно змінюються та ускладнюються.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_a0aacaeecb.jpg)
Біг, як один із видів фізичної активності, дуже простий та ефективний. До того ж він допомагає прокинутися і заряджає енергією на весь день. Наразі ранкові пробіжки підвищують імунітет і прискорюють захисні реакції організму.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_6708e62b1f.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_8ba4883265.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_f968c98337.jpg)
2125 лютого, 2024
ЛІЦЕЇ МВС. Івано-Франківськ26 липня, 2024
Запрошуємо до вступу в ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання системи МВС України26 липня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ26 липня, 2024