Психологічний тренінг для дівчат – курсанток ОДУВС...

Психологічний тренінг для дівчат – курсанток ОДУВС

Як і в усі епохи, в наш час залишаються актуальними питання про роль жінки у суспільстві та сім’ї, її соціальне становище і покликання.

Теми щодо соціальних ролей жінки, проблематики сімейних відносин, закоханості та певних аспектів психодіагностичних технологій було розглянуто сьогодні на психологічному тренінгу для дівчат – курсанток ОДУВС.

Тренерка заходу – кандидатка психологічних наук, професорка кафедри психології та педагогіки, психотерапевт Ольга Смірнова.

В Одеському державному університеті внутрішніх справ додаткова увага приділяється всебічному вихованню курсантської молоді, зокрема вихованню сімейних цінностей як складової формування цілісної особистості курсанта, з метою підвищення рівня життєстійкості та професійної ефективності.