Призові місця спорстменів ОДУВС на Чемпіонаті Одес...

Призові місця спорстменів ОДУВС на Чемпіонаті Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» України серед колективів фізичної культури з боротьби самбо

21 листопада у спорткомплексі «Динамо» відбувся Чемпіонат Одеської обласної організації ФСТ «Динамо» України серед колективів фізичної культури з боротьби самбо.

За підсумками запеклої боротьби з-поміж спортсменів восьми КФК організації курсанти та студенти ОДУВС посіли наступні призові місця:

Перемогу здобули:

– Бурка Олег, курсант факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції (у ваговій категорії до 58 кг);

– Філіпчук Ярослав, курсант факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності (у ваговій категорії понад 98 кг).

Срібло виборов:

– Терекян Максим, студент Інституту права та безпеки (у ваговій категорії 64 кг).

3-ті місця посіли:

– Ощепков Олександр, курсант факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування (у ваговій категорії 71 кг);

– Чебанюк Микита, студент Інституту права та безпеки (у ваговій категорії 79 кг).

Команда ОДУВС посіла 3-тє загальнокомандне місце.

Вітаємо спортсменів університету!

Переможці чемпіонату