Призові місця курсантів ОДУВС на Чемпіонаті Світу ...

Призові місця курсантів ОДУВС на Чемпіонаті Світу з Універсального бою серед юніорів, юніорок та дорослих

З 26 по 31 жовтня в місті Тбілісі (Республіка Грузія) проходив Чемпіонат Світу з Універсального бою серед юніорів, юніорок та дорослих.

У змаганнях взяли участь 32 країни, серед яких мужньо виборювали перемогу понад 400 спортсменів.

За результатами змагань:

1-ше місце серед жінок у ваговій категорії понад 78 кг зайняла курсантка факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування МУКАН Ганна;

2-ге місце серед дорослих у ваговій категорії до 60 кг виборов курсант факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції ПРИЙМА Олег;

2-ге місце серед дорослих у ваговій категорії до 70 кг посів курсант факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування ОДУВС ОЩЕПКОВ Олександр.

Тренують спортсменів т.в.о. завідувача кафедри тактико-спеціальної та спеціально-фізичної підготовки майор поліції Юрій КОЛОМІЄЦЬ та викладач кафедри Святослав КАРАПЕТЬЯНЦ.

Вітаємо наших курсантів та зичимо подальших успіхів і перемог!

Нагородження переможців