Просвiтницькi профорiєнтацiйні заходи до Всесвiтнь...

Просвiтницькi профорiєнтацiйні заходи до Всесвiтнього дня цивiльної оборони

Представники Одеського державного унiверситету внутрiшнiх справ спільно з представниками Управління патрульної поліції Департаменту патрульної поліції в Одеській області, ГУНП в Одеській області, ГУ ДСНС України в Одеській області, в рамках вiдзначення Всесвiтнього дня цивiльної оборони, провели для молодi м. Одеса безпекові просвiтницькi профорiєнтацiйні заходи.

Так, для всіх присутніх курсанти унiверситету продемонстрували професійний майстерклас щодо відпрацювання елементів рукопашного бою та самооборони.

Студенти інституту права та безпеки спілкувалися з молоддю про особливості вступу на навчання до вишу та специфіку підготовки професійних юристів, правоохоронців, психологів та системних аналітиків.

Звернули увагу саме на залучення до навчального процесу фахівців з практичних підрозділів, сприяння у працевлаштуванні.

Майбутнім абітурієнтам вручено профорієнтаційні буклети.