Професорові ОДУВС Дмитру Калаянову призначено дові...

Професорові ОДУВС Дмитру Калаянову призначено довічно стипендію Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти

Серед стипендіатів – Калаянов Дмитро Петрович, 1952 року народження, професор кафедри адміністративної діяльності поліції факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності ОДУВС, доктор юридичних наук, професор.

Дмитро Калаянов – полковник міліції у відставці, в університеті працює з 1990 року. У 2010 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук за темою «Поліція країн ЄС та використання її досвіду в адміністративній діяльності ОВС: теорія і практика».

Він є автором понад 110 наукових, навчально-методичних і методичних праць.