Професорка ОДУВС взяла участь у тренінгу, організованому Офісом Генерального прокурора спільно з Офісом Ради Європи в Україні
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_d6091c5ca7.jpg&w=2048&q=100)
Професорка кафедри адміністративної діяльності поліції ОДУВС Олена Ковальова взяла участь у тренінгу «Моделі ефективної міжвідомчої взаємодії у кримінальних провадженнях за участі дітей», організованому Офісом Генерального прокурора спільно з Офісом Ради Європи в Україні в рамках проєкту Ради Європи «Захист прав дітей під час війни і в післявоєнний період».
Тренінг проведено задля напрацювання дитиноцентрованих підходів та ефективних алгоритмів міжвідомчої взаємодії з метою впровадження в практичну діяльність «Директиви у кримінальних провадженнях за участю дітей».
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_b8762f4118.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_f5000abebf.jpg)
У тренінгу взяли участь прокурори, слідчі, дізнавачі, представники ювенальної превенції, органів пробації, системи безоплатної правничої допомоги, установ виконання покарань та місць попереднього ув’язнення, служб у справах дітей тощо.
Тільки синергія всіх суб’єктів спроможна забезпечити впровадження підходів, дружніх до дітей, та забезпечити благополуччя кожної дитини, як у контакті, так і конфлікті із законом.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_a41a69e615.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_13759de9f3.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_616fe5fe8d.jpg)