Представниця вишу взяла участь у відкритті кар’єрн...

Представниця вишу взяла участь у відкритті кар’єрного хабу «ВОНА» в Одесі

news-photo

Сьогодні, 27 вересня, ад’юнкт докторантури та аспірантури ОДУВС підполковник поліції Ольга Корженко взяла участь у відкритті кар’єрного хабу «ВОНА» в Одесі.

ВОНА хаб – проєкт, що реалізується Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні UNFPA, спрямований на розвиток професійного потенціалу та фінансової спроможності жінок, постраждалих від домашнього/гендерно зумовленого насильства або які знаходяться у групі ризику.

 

 

Назва кар’єрного хабу «ВОНА» складається з перших літер 4 слів – Вільна, Окрилена, Незалежна, Амбітна. Саме над тим, аби так себе почували жінки, працюють команди кар’єрних хабів «ВОНА», що вже відкриті у містах Дніпро, Львів, Ужгород та в Київській області.

 

 

Проєкт кар’єрного хабу для жінок створений у 2020 році та працював лише онлайн на платформі сайту https://www.vonahub.org.ua. За цей період було надано близько 3000 індивідуальних консультацій від кар’єрних радниць.

У зв’язку з повномасштабним вторгненням росії у лютому 2022 року зросла кількість жінок, що знаходяться у зоні підвищеного ризику зазнати насильства, стали ВПО та не мають технічних можливостей для проходження навчання чи написання резюме, тому проєкт вийшов на новий етап розвитку – створення локальних офлайн-хабів у містах України.