Представниця Академії WSB (Республіка Польща) провела онлайн-заняття для здобувачів вищої освіти ОДУВС
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_99f3abf61a.jpeg&w=2048&q=100)
Міжкультурна освіта стає надзвичайно важливою в сучасних реаліях, де глобалізація, ріст міграційних процесів та культурного різноманіття визначають суспільство.
Так, в рамках угоди про співпрацю Одеського державного університету внутрішніх справ з Академією WSB (Республіка Польща) 13 листопада для здобувачів вищої освіти університету було проведено факультативне онлайн-заняття на тему: «Міжкультурна освіта – виклик у сучасних реаліях».
Акцентуючи увагу на важливості міжнародної співпраці та зі словами підтримки України до заходу долучилась представниця з Республіки Польща доктор філософії Karolina Walancik.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_6ee86aa1b8.jpeg)
Лектор відмітила актуальність відповідної тематики та поділилась досвідом Республіки Польща щодо реалізації проєкту Erasmus+ «Міжкультурна освіта в епоху дистанційного навчання». Проєкт був здійснений за участю партнерів з Фінляндії, Литви, Чехії. Згідно програми учасники проєкту проводили лекції та конференції за відповідною тематикою.
Результатами реалізації проєкту стали:
– створення платформи електронного навчання, що містить модуль для студентів у сфері міжкультурної освіти стосовно дітей іммігрантів, які приїжджають до польських шкіл;
– розробка онлайн-стратегії у сфері міжкультурної освіти в контексті потреб і стандартів країн-партнерів;
– створення електронної навчальної платформи, що містить модуль та освітню стратегію.
Наприкінці заходу спікер відмітила важливість подальшого активного розвитку співпраці з ОДУВС та проведення спільних наукових заходів.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_80cfab302a.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_ce8d6ae0fb.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_9f7a5d4a91.jpeg)