Представники ОДУВС привітали поранених захисників ...

Представники ОДУВС привітали поранених захисників зі святами

Сьогодні, 6 грудня, в Україні подвійне свято. Українці святкують День святого Миколая, а також День Збройних сил України.

Курсанти факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування спільно із заступником декана факультету майором поліції Миколою ГРАБОВИМ та адʼюнктом докторантури та аспірантури підполковником поліції Ольгою КОРЖЕНКО завітали до наших воїнів, щоб привітати їх зі святами.

З 1991 року 6 грудня в Україні відзначають День Збройних сил України. Саме цього дня Парламент ухвалив закон “Про Збройні сили України”.

Наші воїни для нас — найсильніші у світі. Адже вони щодня дають відсіч ворогу, відвойовують території, захищають нашу свободу та незалежність. Варто пам’ятати, що за це вони платять дуже високу ціну, тому ми маємо шанувати, підтримувати та допомагати нашим захисникам.

Представники університету завітали до наших воїнів, щоб привітати їх зі святами.