Представники ОДУВС провели інформаційно-виховну бе...
Представники ОДУВС провели інформаційно-виховну бесіду та профорієнтаційну роботу зі школярами
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_13f17cb82a.jpeg&w=2048&q=100)
11.10.2023 року було проведено інформаційно-виховну бесіду з учнями 11-х класів ЗОШ №101 на тему «Безпека учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану» та профорієнтаційну бесіду з питань вступу до ОДУВС у 2024 році.
Бесіду було проведено професором кафедри адміністративного права та адміністративного процесу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Одеського державного університету внутрішніх справ Сергієм Барановим разом з слухачами 1-го курсу магістратури факультету підготовки фахівців органів досудового розслідування старшим лейтенантом поліції Даніїлом Земцовим та лейтенантом поліції Владиславом Кінзерським.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_8a8857cc23.jpeg)
Під час спілкування учні ознайомилися з правилами вступу та умовами навчання і несення служби в Одеському державному університеті внутрішніх справ, а також зі змістом інформаційних буклетів про вступ до вишу.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_e39844d992.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_7219cf0473.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_470bced7c5.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_13328338bd.jpeg)
211 жовтня, 2023
ЛІЦЕЇ МВС. Івано-Франківськ26 липня, 2024
Запрошуємо до вступу в ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання системи МВС України26 липня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ26 липня, 2024