Представники ОДУВС провели інформаційно-виховну бе...

Представники ОДУВС провели інформаційно-виховну бесіду та профорієнтаційну роботу зі школярами

11.10.2023 року було проведено інформаційно-виховну бесіду з учнями 11-х класів ЗОШ №101 на тему «Безпека учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану» та профорієнтаційну бесіду з питань вступу до ОДУВС у 2024 році.

Бесіду було проведено професором кафедри адміністративного права та адміністративного процесу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Одеського державного університету внутрішніх справ Сергієм Барановим разом з слухачами 1-го курсу магістратури факультету підготовки фахівців органів досудового розслідування  старшим лейтенантом поліції Даніїлом Земцовим та лейтенантом поліції Владиславом Кінзерським.

Проведення бесіди

Під час спілкування учні ознайомилися з правилами вступу та  умовами навчання і несення служби в Одеському державному університеті внутрішніх справ, а також зі змістом інформаційних буклетів про вступ до вишу.

Учні 11-х  класів ЗОШ №101