Представники ОДУВС долучилися до V Міжнародної нау...

Представники ОДУВС долучилися до V Міжнародної науково-практичної конференції на базі Військової академії (м. Одеса)

20 жовтня на базі Військової академії (м. Одеса) відбулася V Міжнародна науково-практична конференція «Спільні дії військових формувань і правоохоронних органів  держави: проблеми та шляхи вирішення в умовах воєнного стану». Одеський державний університет внутрішніх справ є співорганізатором цього наукового заходу.

Представники ОДУВС

У пленарному та секційних засіданнях взяли участь представники понад 20 закладів вищої освіти та вищих військових навчальних закладів, серед яких: Одеський державний університет внутрішніх справ, Інститут Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія», Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького та ін. Відбувалася жвава дискусія і засідання секцій.

За результатами наукового заходу буде підготовлений збірник, до якого увійдуть близько 300 тез.

Загальне фото учасників