Представники вишу завітали до учнів Одеського ліцею №90
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_sover_e86f175bc3.jpg&w=2048&q=100)
У період воєнного стану наші діти потребують особливої уваги і підтримки.
За сприяння Міністерства внутрішніх справ України, виробника дитячих іграшок STRATEG https://www.strateg.ua, адміністрації та Школи патріотичного лідерства/волонтерства Одеського державного університету внутрішніх справ учням ліцею № 90 Одеської міської ради сьогодні передано настільні ігри, серед яких “Поліцейський на захисті правопорядку”.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_6e3235535d.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_e5e03564a1.jpg)
На конструктивній зустрічі фахівців/курсантів університету з учнями і вчителями, директором закладу загальної середньої освіти започатковано системну взаємодію та партнерську співпрацю, зокрема у напрямі відвідування учнями ліцею музею, патріотичних концертів, тематичних та просвітницьких зустрічей в університеті та розвитку напряму “Джура – Поліцейський” (утворення куреня відповідного спрямування, як первинної ланки зазначеної гри, на базі ліцею, за професійним сприянням і опікунством фахівців ОДУВС).
Найвища нагорода для організаторів заходу – сяючі очі наших дітей! Все буде Україна! Щасливі будуть люди і зацвіте калина!
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_e8e3299d73.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_33794c7899.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_fa6c27821a.jpg)