Представники вишу завітали до учнів Одеського ліце...

Представники вишу завітали до учнів Одеського ліцею №90

У період воєнного стану наші діти потребують особливої уваги і підтримки.

За сприяння Міністерства внутрішніх справ України, виробника дитячих іграшок STRATEG https://www.strateg.ua, адміністрації та Школи патріотичного лідерства/волонтерства Одеського державного університету внутрішніх справ учням ліцею № 90 Одеської міської ради сьогодні передано настільні ігри, серед яких “Поліцейський на захисті правопорядку”.

На конструктивній зустрічі фахівців/курсантів університету з учнями і вчителями, директором закладу загальної середньої освіти започатковано системну взаємодію та партнерську співпрацю, зокрема у напрямі відвідування учнями ліцею музею, патріотичних концертів, тематичних та просвітницьких зустрічей в університеті та розвитку напряму “Джура – Поліцейський” (утворення куреня відповідного спрямування, як первинної ланки зазначеної гри, на базі ліцею, за професійним сприянням і опікунством фахівців ОДУВС).

Найвища нагорода для організаторів заходу – сяючі очі наших дітей! Все буде Україна! Щасливі будуть люди і зацвіте калина!