Представники ОДУВС взяли участь у заходах з нагоди...

Представники ОДУВС взяли участь у заходах з нагоди першої річниці функціонування системи «Custody Records» у м. Роздільна

news-photo

 

Науково-педагогічні працівники кафедри адміністративної діяльності поліції факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності у складі: завідувачки кафедри Алли Пишної, професора кафедри Олени Крижанівської, доцента кафедри Віктора Любчика, професора кафедри Вікторії Томіної разом із клініцистами юридичної клініки Одеського державного університету внутрішніх справ завітали на першу річницю функціонування системи «Custody Records» у м. Роздільна.

 

З нагоди річниці інспектори з дотримання прав людини Роздільнянського РВП ГУНП в Одеській області організували захід.

 

 

У заході взяли участь начальник Роздільнянської районної військової адміністрації Сергій Приходько, Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк, голови ОТГ, представник Департаменту з дислокацією в Одеській області капітан поліції Костянтин Дрьомов, т.в.о. начальника УГІ ГУНП в Одеській області майор поліції Ігор Прібилов, начальник ВОЗДМТТО ГУНП в Одеській області майор поліції Олексій Усатий, керівництво та особовий склад Роздільнянського РВП ГУНП в Одеській області, вчителі та учні ЗОШ №№ 1, 2, 3 м. Роздільна, представники редакції місцевої газети «Вперед», начальник Роздільнянської окружної прокуратури Олег Наливайченко, адвокат з БВПД Андрій Данилюк.

 

 

Під час зустрічі інспекторами з ДПЛ Роздільнянського РВП ГУНП в Одеській області присутнім гостям було продемонстровано презентацію з підведенням підсумків роботи системи «Custody Records» за рік, обговорено функції та роль проєкту у поліцейській діяльності.

 

 

Поліцейські наголосили, що саме сучасна система «Custody Records», яка зараз активно впроваджується по всій території України, є вкрай надважливою у поліцейській діяльності, так як завдяки їй фіксується кожен крок як поліцейського, так і затриманої особи.

 

Одразу після завершення презентаційної частини заходу всім присутнім було проведено екскурсію зонованими приміщеннями підрозділу.