Представники ОДУВС взяли участь у Форумі імені Гуг...
Представники ОДУВС взяли участь у Форумі імені Гуго Ґроція в Одесі
Днями в Одесі відбувся щорічний Форум імені Гуго Ґроція, який зібрав однодумців і партнерів задля обговорення досягнень, успіхів та планів на майбутнє. Форум було організовано та проведено за ініціативи громадської організації «Десяте Квітня».
Захід став унікальною платформою для обміну досвідом між міжнародними організаціями, представниками державної влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій та спільнот.
Одеський державний університет внутрішніх справ, як партнер у реалізації спільних ініціатив, також був представлений на заході. До Форуму долучилися Яна Пренько, Яна Білоіваненко та Павло Пересунько.
Форум став чудовою нагодою для обговорення нових можливостей співпраці та обміну досвідом у реалізації проєктів, які сприяють захисту прав людини, розвитку інклюзії та соціальної інтеграції.
У межах заходу університет було відзначено подякою за активну співпрацю та внесок у реалізацію спільних проєктів.
2225 грудня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ08 червня, 2026
Інтерактивний квест «Шлях до рівності»07 червня, 2026
Представники ОДУВС відвідали Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині»04 червня, 2026
Презентація фотолітопису «ОДУВС. Навчаємося, щоб перемагати»04 червня, 2026

