Представники ОДУВС влаштували ігровий захід, присв...

Представники ОДУВС влаштували ігровий захід, присвячений Дню захисту дітей

За проханням Одеського благодійного фонду «Шлях до дому» та в межах реалізації проєкту МВС України «Дружня підтримка», фахівці і курсантсько-студентська молодь ОДУВС провели ігровий захід, присвячений Дню захисту дітей.

На жаль, цей день знову проходить в умовах війни - вона торкнулася життя кожного маленького українця. Саме тому нам необхідно бути разом, обʼєднуватись у добрих справах.

Неймовірна та запальна Ірина ГОНЧАРУК, керівник психологічної служби університету, провела з дітьми веселі активні ігри, в чому їй допомагали студенти і курсанти. За підтримки керівництва університету діточок порадували смаколиками і соком.

Але головним здобутком заходу став настрій! Підвищений позитивний настрій від щирого дружнього спілкування і підтримки! Діти - це радість, це посмішки без причини, це прекрасний настрій, який вони дарують, це любов, якою вони діляться - щира, чесна, просто так, від усього їхнього маленького сердечка. Бережемо ці світлі та сяючі очі! З Днем захисту дітей!