Представники ОДУВС відвідали виставку до Міжнародн...

Представники ОДУВС відвідали виставку до Міжнародного Дня пам’яті жертв Голокосту

До Міжнародного Дня пам’яті жертв Голокосту у Міжнародному культурному центрі UNION представники Одеського державного університету внутрішніх справ, – курсанти 1 курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування, відвідали виставку “Фальшивий паспорт чи право на життя”.

Автори виставки: Павло Козленко та Вероніка Комаха. Виставка присвячена співробітникам зовнішньополітичних відомств різних країн, які в роки Другої світової війни виявили героїзм і громадянську мужність, рятуючи євреїв, за що удостоєні почесного звання “Праведник народів світу”.

Сьогодні українці стоять проти всесвітнього зла, боронячи право на свободу та європейські цінності. Варто нагадати всьому світу, якщо будь-де починаються агресія і терор, то загроза існує для всього людства.

Бережемо пам’ять та сприяємо поширенню інформації про геноциди. Пам’ятаємо і згадуємо мільйони жертв Голокосту.