Представники ОДУВС провели робочі профорієнтаційні...

Представники ОДУВС провели робочі профорієнтаційні зустрічі зі вступниками з різних куточків України

З метою інформування молоді про вступ до Одеського державного університету внутрішніх справ, у період з 26 січня до 2 лютого начальником відділу довузівської підготовки, профорієнтаційної роботи та сприяння працевлаштуванню випускників Оксаною Юрочко спільно з 24 секторами відборів УКЗ ГУНП областей та ГУНП у м. Києві було організовано проведення профорієнтаційних заходів з використанням інструментів платформи Zoom з майбутніми вступниками та представниками підрозділів кадрового забезпечення територіальних органів поліції.

У заходах брали участь декани факультетів, директор інституту права та безпеки, викладачі університету.

Під час спілкування з майбутніми вступниками особливу увагу звернено на відбір кандидатів на навчання до університету за державним замовленням, строки подачі електронних заявок на Порталі для кандидатів на навчання у заклади вищої освіти МВС України та етапи оформлення особової справи; проведення курсів довузівської підготовки в університеті, переваги навчання, оновлену сучасну матеріально-технічну базу; проведення бінарних занять; спеціальності за контрактною формою навчання, особливості вступу у 2024 році.

Під час заходів від майбутніх вступників пролунало понад 200 запитань щодо підготовки курсантів, подальшого працевлаштування після завершення навчання, терміну подачі необхідних документів на вступ, проживання в гуртожитках університету, особливостей складання вступного випробування з фізичної підготовки, розрахунку мінімального конкурсного бала, відмінностей між студентами та курсантами університету та ін.