Представники ОДУВС провели робочі профорієнтаційні зустрічі зі вступниками з різних куточків України
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_sshhmuk_287f78783b.jpg&w=2048&q=100)
З метою інформування молоді про вступ до Одеського державного університету внутрішніх справ, у період з 26 січня до 2 лютого начальником відділу довузівської підготовки, профорієнтаційної роботи та сприяння працевлаштуванню випускників Оксаною Юрочко спільно з 24 секторами відборів УКЗ ГУНП областей та ГУНП у м. Києві було організовано проведення профорієнтаційних заходів з використанням інструментів платформи Zoom з майбутніми вступниками та представниками підрозділів кадрового забезпечення територіальних органів поліції.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_3629cb04d8.jpg)
У заходах брали участь декани факультетів, директор інституту права та безпеки, викладачі університету.
Під час спілкування з майбутніми вступниками особливу увагу звернено на відбір кандидатів на навчання до університету за державним замовленням, строки подачі електронних заявок на Порталі для кандидатів на навчання у заклади вищої освіти МВС України та етапи оформлення особової справи; проведення курсів довузівської підготовки в університеті, переваги навчання, оновлену сучасну матеріально-технічну базу; проведення бінарних занять; спеціальності за контрактною формою навчання, особливості вступу у 2024 році.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_1262d87eaa.jpg)
Під час заходів від майбутніх вступників пролунало понад 200 запитань щодо підготовки курсантів, подальшого працевлаштування після завершення навчання, терміну подачі необхідних документів на вступ, проживання в гуртожитках університету, особливостей складання вступного випробування з фізичної підготовки, розрахунку мінімального конкурсного бала, відмінностей між студентами та курсантами університету та ін.