Представники КМЄС передали технічне обладнання для...

Представники КМЄС передали технічне обладнання для Центру медіації ОДУВС

Сьогодні, 19 грудня, відбулась зустріч ректора Одеського державного університету внутрішніх справ полковника поліції Дмитра Швеця з начальником регіонального представництва КМЄС в м. Одеса Georg Guntelberg, а також радником/тренером з питань належного врядування та управління людськими ресурсами КМЄС Martins Tols.

Представники Консультативної місії Європейського Союзу передали технічне обладнання для Центру медіації ОДУВС.

Учасники заходу відмітили важливість покращення професійного рівня й умов для проведення тренінгів з медіації для курсантів, студентів, слухачів, поліцейських, наближення їх до стандартів ЄС.

Мартінс Толс відзначив роль команди Центру медіації у просуванні та популяризації медіації в Україні.

Очільник вишу Дмитро Швець подякував представникам Консультативної місії Європейського Союзу за плідну співпрацю, постійну підтримку та допомогу у придбанні обладнання, яке сприятиме ефективному використанню знань з медіації.

Центр медіації став майданчиком засідань клубу медіації, проведення тренінгів, зустрічей та навчання Базовим навичкам медіатора.

Передання обладнання було супроводжено підписанням відповідних документів. Наприкінці заходу сторони обговорили подальші напрями співпраці.