Представниця British Law Academy провела факультативне заняття для здобувачів вищої освіти ОДУВС
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_46332b916b.jpeg&w=2048&q=100)
11 грудня для здобувачів вищої освіти університету (ФПФОДР) відбулась лекція (онлайн) англійською мовою за темою: «How to be a successful International Lawyer». Спікером заходу виступила Sofia Parastatidou, викладач юридичної англійської мови, тренер, юрист міжнародного рівня, засновник British Law Academy.
В ході проведення заняття пані Софія зазначила про особливі якості, якими повинен бути наділений юрист міжнародного рівня, зокрема акцентувала увагу на наступних аспектах: здобуття вищої освіти за спеціальністю, знання законодавства Європейського Союзу, а також міжнародних конвенцій, механізмів вирішення міжнародних спорів.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_555c744263.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_54fc5cf74a.jpeg)
Окремо лектор відмітила, що юрист міжнародного рівня повинен постійно займатись розвитком (брати участь у міжнародних курсах, вебінарах, тренінгах), вивчати іноземні мови, бути комунікабельним (мати навички ведення переговорів та спілкування, оскільки вони мають вирішальне значення для вирішення міжнародних суперечок і роботи з клієнтами).
Наприкінці лекції представники ОДУВС мали змогу задати актуальні запитання іноземному представнику.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_9b8361a929.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_95bb242e2e.jpeg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_6ebee8c936.jpeg)