Практичний психолог ділиться досвідом зі студентам...

Практичний психолог ділиться досвідом зі студентами університету

13 листопада професором кафедри психології та педагогіки ОДУВС кандидатом психологічних наук, доцентом Ольгою СМІРНОВОЮ була проведена зустріч зі студентами 1, 2 та 3 курсів Інституту права та безпеки за темою “Візуальна психодіагностика та профайлінг”

Під час зустрічі було розглянуто, як застосовувати психологію та психодіагностику в навчанні, роботі та особистому житті.

Виявили сильні здібності студентів на основі фізіогноміки та профайлінгу. Торкнулися питання верифікації брехні у майбутній професії.

Додаткові психологічні знання студентів та курсантів сприяють більш якісному психоемоційному стану та навчанню.

Професор кафедри психології та педагогіки ОДУВС кандидат психологічних наук, доцент Ольга СМІРНОВА (зліва)