Практичні стрільби для постійного складу Одеського...

Практичні стрільби для постійного складу Одеського державного університету внутрішніх справ

Сьогодні для постійного складу Одеського державного університету внутрішніх справ були проведені практичні стрільби з автоматичної зброї.

Поліцейські відпрацьовували навички поводження зі стрілецькою зброєю на відкритій місцевості та вдосконалили навички стрільби з Автомата Калашникова з різних позицій.

Вдосконалення навичок стрільби з Автомата Калашникова з різних позицій

Разом з цим, на локації з домедичної допомоги додатково були розглянуті: алгоритм дій поліцейського при серцево-легеневій реанімації при надзвичайних ситуаціях, зупинка критичної кровотечі, евакуація постраждалого в безпечну зону під час дії воєнного стану.

На наступній локації особовому складу були продемонстровані види інженерних боєприпасів та саморобні вибухові пристрої. Також звернуто увагу на заходи безпеки та алгоритм дій при виявленні будь-якого вибухонебезпечного предмету.

Демонстрація видів інженерних боєприпасів та саморобних вибухових пристроїв

Вдосконалення навичок стрільби з Автомата Калашникова з різних позицій

Загальне фото учасників стрільб