Практичні навички зі стрільби в екстремальних ситу...
Практичні навички зі стрільби в екстремальних ситуаціях є невід’ємною частиною підготовки курсантів
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_4b8213ee68.jpg&w=2048&q=100)
Тактика загальновійськового бою у складі взводу, штурм будівель та надання домедичної допомоги за протоколами ТССС також є важливими елементами навчального процесу. Кожен курсант повинен знати, як ефективно діяти у небезпечних ситуаціях та надавати першу допомогу пораненим, дотримуючись встановлених протоколів.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_221ae28de0.jpg)
Науково-педагогічний склад кафедри вогневої підготовки ОДУВС спільно з фахівцями-практиками забезпечують високу якість навчання здобувачів. Вони розвивають у них не лише практичні навички, а й аналітичне мислення та здатність швидко приймати рішення у стресових ситуаціях.
Така комплексна підготовка дозволяє курсантам бути готовими до будь-яких викликів, які можуть виникнути в їхній подальшій службі.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_da90f007e9.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_4c2f627907.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_0b81fb63d0.jpg)
807 березня, 2024
ЛІЦЕЇ МВС. Івано-Франківськ26 липня, 2024
Запрошуємо до вступу в ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання системи МВС України26 липня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ26 липня, 2024