Практичне заняття для курсантів ОДУВС з вогневої п...

Практичне заняття для курсантів ОДУВС з вогневої підготовки по відпрацюванню дій в екстремальних умовах

Важливим напрямком навчання майбутніх поліцейських є практична складова.

На сьогодні під час військової агресії рф проти України працівники поліції повинні досконало володіти автоматичною зброєю та вміти використовувати її в будь-яких умовах.

Так, кафедрою вогневої підготовки ОДУВС відповідно до навчальної теми практичного заняття «Дії працівників поліції щодо застосування вогнепальної зброї у типових та екстремальних ситуаціях» постійно проводяться спеціальні навчання з курсантами університету по відпрацюванню дій в екстремальних умовах, наближених до бойових.

Результатом таких навчань є набуття навичок з виявлення та знешкодження диверсійно-розвідувальних груп умовного противника та володіння зброєю при проведенні стабілізаційних заходів на деокупованих територіях.