Практичні навчання із залученням фахівців, які маю...

Практичні навчання із залученням фахівців, які мають бойовий досвід

Для курсантів 1-го курсу Одеського державного університету внутрішніх справ викладачі кафедри вогневої підготовки і тактико-спеціальної та спеціальної фізичної підготовки провели практичні навчання із залученням фахівців, які мають бойовий досвід.

Ці навчання були спрямовані на набуття практичних навичок із вогневої, тактичної та домедичної підготовки.

Під час відпрацювання навичок з вогневої підготовки курсанти виконували вправи зі стрільби з автоматичної зброї.

В рамках тактичної підготовки, вони відтворювали дії тактичних малих груп під час раптового зустрічного бою, при виході з бою та розгортання в бойовий порядок при різних ступенях небезпеки.

У межах виконання вправ з домедичної підготовки відпрацьовано зупинку критичних кровотеч за допомогою кровоспинних турнікетів в зонах обстрілу, а також тампонування поранень в зоні укриття з подальшою евакуацією постраждалого.